Vrata

Rolovací

Pancíř vrat je sestaven z lamel hliníkových nebo ocelových vyplněných polyuretanovou pěnou. Šířka jednotlivých lamel je 5 nebo 8 cm, což umožňuje návin pancíře na navíjecí válec.

Válec s navinutým pancířem lze snadno umístit do ochranného boxu zavěšeného v nadpraží stvebního otvoru. Pancíř je veden v rovných svislých lištách. Jednoduchost konstrukce umožňuje snadné ovládání. Ruční ovládání pomocí kliky s převodovkou nebo elektrické pomocí trubkového vestavěného elektromotoru s nouzovým otvíráním klikou.

Přednosti a výhody - malé nároky na zastavěný prostor, možnost umístění do líce objektu, snadná montáž, dobré tepelně izolační vlastnosti vrat, bezpečný provoz, dokonalé utěsnění otvoru, dlouhodobá životnost, výběr barevných odstínů, možnost výroby na míru, vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, jednoduchá údržba, možnost použití i do rekonstruovaných objektů.

Nevýhody – méně atraktivní vzhled, tenčí provedení pancíře a z toho plynoucí menší, ale přesto dostatečná tepelně-izolační schopnost.

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login