Bezpečnostní dveře

Kudy chodí zloději nejčastěji ...?


Byty v přízemí
Dveře 60%, okna 40%

Byty ve vyšších patrech
Dveře 91%, okna 9%

.... DVEŘMI !!!

Pokud se už rozhodnete pro skutečné zabezpečení, začněte dveřmi. Právě těmi totiž zloději chodí nejčastěji. Na místě je tedy pořízení bezpečnostních dveří.

Jejich ceny začínají zhruba na 10 000,-- Kč a končí u špičkově vybavených dveřích na desetitisících korun. Než si však vyberete dveře, ověřte si stav zárubní, nevyhoví-li, je nutné pořídit též novou bezpečnostní zárubeň. Stupeň bezpečnosti dveří totiž určují všechny jejich části, tedy dveřní křídlo, zárubeň, závěsy a zámek s vložkou.

Nejjistějším řešením jsou pochopitelně bezpečnostní dveře se speciální bezpečnostní zárubní.

"Zhruba čtyřicet procent zlodějů totiž ztrácí zájem o dveře, které by neotevřeli do pěti minut."

Bezpečnostní dveře BEDEX

   Montážemi dveří se firma Kontes zabývá od poloviny roku 1994.  Za tuto dobu jsme montovali řadu dveří od různých výrobců.  Nakonec padla volba na český výrobek BEDEX. Z toho lze snadno usoudit, že naše společnost má s výrobou, prodejem i montáží bezpečnostních a protipožárních dveří letité zkušenosti. Našim cílem je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí a komfort za velmi příznivého poměru cena / kvalita/užitné vlastnosti.  Ztotožňujeme se se sloganem značky BEDEX :

„Bezpečí není luxus!"

 

Velkou předností bezpečnostních dveří BEDEX je prvotřídní zpracování oblasti zámku. V oblasti zámku jsou u nás využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných prověřených výrobců. Máme tedy záruku, že jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Rozdíly mezi jednotlivými zámky v bezpečnostních dveřích BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlí odborníci přímo ve výrobě, nebo u prodejce.

 

Vlastní výroba bezpečnostních dveří je rychlá. Od podpisu kontraktu jsou standardní výrobky dodávány do 14 dnů, složitější atypické výrobky maximálně do 4 týdnů.

 

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login