Bezpečnostní dveře BEDEX

Atypická zakázková výroba

Za každými dveřmi se skrývá originální interiér, a není proto důvod, proč by i samy dveře neměly být originální, jedinečné, a proč by neměli navenek obrážet interier. 

Bezpečnostní dveře se mohou lišt nejen tvarem a rozměry. Mnohem důležitější je účel, ke kterému slouží a zvolený stupeň zabezpečení. Tomu odpovídá konstrukce a volba vybavení dveří. 

Zatímco konstrukční odlišnosti a vnitřní výbava zůstávají očím skryty, povrchová úprava, kování a doplňky jsou naopak výraznými prvky. Jejich design musí odpovídat funkčním i estetickým požadavkům. Proto ve všech oblastech výbavy a povrchové úpravy dveří spolupracujeme s osvědčenými a renomovanými dodavateli komponentů či materiálů.

Možnosti výběru jsou obrovské, a tak se dvoje konstrukčně naprosto shodné dveře mohou zvenčí k nepoznání lišit. Můžeme je barevně lakovat či polepit omyvatelnou fólií nebo třeba obložit patinovaným slavonským dubem tak, že naprosto splynou s interiérem renesančního zámku. 

Díky zakázkové výrobě umíme zkrátka dát bezpečnosti ten správný kabát! Pokud jste si tedy nevybrali z orientační typové nabídky, kontaktujte nás a my Vám nabídneme řešení podle Vašich představ.

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login