Interiérové dveře

Ocelové

 ZK PLECHOVÉ DVEŘE

 ZK plechové dveře jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, bez požární odolnosti. Jednokřídlové jsou standardně vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,55 mm (lze použít i plech 0,8 za příplatek 450,-), dvoukřídlé jsou vyrobeny vždy z pozinkovaného plechu 0,8mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi a umožňuje použití téměř všech povrchových úprav. Dveře jsou osazeny zámkem FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V místě závěsů jsou dveře zesíleny dřevěnými a u zámku plastovými výztuhami. Ocelový plášť je vyplněn papírovou voštinou. Dveře jsou atestovány na tepelnou a zvukovou propustnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové. Dveře jsou osazeny dveřními závěsy 80/10 VD M8 Ni.
 ZK plechové dveře lze vyrobit i jako dvoukřídlové, fixace pasivního křídla je zajištěna zadlabacími zastrčeni.
 
Vážená neprůzvučnost dle ČSN EN ISO140 - 3, ČSN EN ISO 717 - 1:
a) dveře a zárubeň bez prahu - Rw(C;Ctr) =26 (-1; -3) dB
b) dveře a zárubeň s prahem - Rw(C;Ctr) =30 (-1; -3) dB
 

ZK PLECHOVÉ DVEŘE IZOLOVANÉ

 Plechové dveře ZK izolované jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, bez požární odolnosti. Jednokřídlové i dvoukřídlové jsou vždy vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,8 mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi a umožňuje použití téměř všech povrchových úprav. Dveře jsou osazeny zámkem FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V místě závěsů jsou dveře zesíleny dřevěnými a u zámku plastovými výztuhami. Ocelový plášť je vyplněn tepelně izolačním materialem. Dveře jsou atestovány na tepelnou a zvukovou prostupnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové. Dveře jsou osazeny dveřními závěsy 80/10 VD M8 Ni.
ZK plechové dveře izolované lze vyrobit i jako dvoukřídlové, fixace pasivního křídla je zajištěna zadlabacími zastrčemi.
 
Součinitel prostupu tepla dle ČSN EN ISO 12567-1:  UN(D) = 1,46 W/(m2.K)
Vážená neprůzvučnost dle ČSN EN ISO140 - 3, ČSN EN ISO 717 - 1: RW (C; Ctr) = 28 (-3; -4) dB
 

Použití ZK plechových dveří

Tyto dveře se díky svým výhodám používají v celé řadě prostředí jako jsou kancelářské a správní budovy, půdní vestavby a výrobní prostory, ale také pro obytné kontejnery a z nich zhotovené modulární stavby. Díky svému plášti z žárově pozinkovaného plechu se výborně hodí do sklepních prostor a vlhkého prostředí jako jsou např. veřejné sprchy a bazény. Dveře lze jednoduše udržovat jednoduchým omytím. Dveře ZK izolované lze použít i do venkovního prostředí na rozdělení venkovních a částečně vytápěných prostor jako jsou chodby a skladovací prostory.

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login