Stínící technika - interiérová (vnitřní)

Plisé žaluzie

Plisé

Plisé umožňuje manipulaci vytažení a zatažení např. v trojúhelníkovém okně a též nebrání téměř úplnému průhledu oknem. Montáž je vhodná pro svislá i střešní okna a horizontální zastínění. Ovládáme pomocí tažením držáku na silonových lankách rukou, brzdičkou, provázkem, tyčkou nebo motorem. Stínícím materiálem je technická textilie naskládaná - naplisovaná. Výrobcem je 3M - Scotch, což je zárukou vysoké kvality včetně opatření povrchové úpravy proti přilnutí prachu a jinému znečištění.

Udržuje se vysáváním nebo omýváním lehce namočené houbičky ve vodě a saponátu. Textilie vytváří krásný efekt průsvitu světla, zacloní, ale ne zcela zatemní a ve spojení s AL vrstvou na rubu, zajistí navíc tepelně izolační vlastnosti. Novinkou je textilie s perlexovou úpravou zajišťující ještě lepší tepelně izolační vlastnosti. Barevnost je omezena, právě s ohledem na deklarované vlastnosti. Ostatní typy plisé již mají plnou škálu barev. Důležité je zmínit, že ve výrobě je velký podíl ruční práce. Montáž osazením mezi zasklívací lišty okna vytváří dojem lehkého stínícího prvku okna, včetně fixace a vypínacího mechanismu. Pro vhodné sladění barvy rámu okna a profilu plisé je možné zajistit 

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login